Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-06-2014
Data actualizare
30-06-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Reprezentantul de vanzari desfasoara urmatoarele activitati:
Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- Intocmeste oferte de marfuri;
- Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
- Tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- In limita timpului disponibil si in conformitate cu dispozitiile primite participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea marfurilorTana

Cerinte

* studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (specializare: tehnica;economica, comunicare, marketing, etc);
* experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere;
* flexibilitate, sociabilitate;
* rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- dupa interviu