Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-05-2014
Data actualizare
26-05-2014

Descrierea postului

prospectarea pietei, colectare informatii si urmarirea trendului pietei, negocierea si mentinerea relatiilor cu clientii, promovarea produselor si parteciparea la targuri

Cerinte

capacitate de organizare, persoana dinamica, rezistenta la stres si disponibila la deplasari in tara sau strainatate, cunostinte operare Word si Excel, buna comunicare verbala si scrisa in cel putin una din limbile engleza, germana si rusa

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariu atractiv plus bonus, procent la vanzare de 5%, masina pentru deplasari, contract de 3 luni perioada de proba cu posibilitatea prelungiri pe termen determinat sau nedeterminat