Click aici »

Reprezentant vanzari zonal

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
14-12-2012
Data actualizare
20-12-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Vanzari

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Informa?ii de baza referitoare la post:

Sediul : Tg.Mures
Tipul ofertei : full time
Data inceperii : cu incepere din 14.01.2013

Descrierea postului:

Avantaj: persoana cu domiciliul in Tg.Mures sau jude?ul Mures

Zone arondate: Moldova (Botosani, Iasi, Vaslui,Galati, Bacau)
Muntenia (Calarasi, Dambovita, Giurgiu, Prahova, Ilfov)
Produse comercializate: Sisteme GPS de urmarire, sonde masurare, servicii - montaj, urmarire

Sarcini:
- cauta si viziteaza noi clienti, prezinta produsele si serviciile la nivel de conducere
- gestioneaza baza de date
- programeaza intalnirile
- evalueaza nevoile clientilor
- mentine legatura cu cercul de clienti existenti
- genereaza un nou cerc de clienti
- genereaza noi comenzi
- pregateste noi contracte personalizate
- lucreaza conform regulamentului
- īndeplineste sarcinile conform asteptarilor
- raporteaza conducerii rezultatele saptamanale
- intocmeste statistici saptamanale

Cerinte

Cerinte:
- permis de conducere categoria B (cerinta eliminatorie)
- minim 1 an experienta in domeniul vanzarilor pe teren
- disponibilitate de deplasare in toata tara full time
- cunostinte Microsoft Office, Internet - la nivel de utilizator
- cunoasterea corecta a limbii romāne
- capacitate de conversatie
- orientare catre rezultate

Constituie avantaj:
- experienta īn domeniul vanzarii produselor tehnice
- posibilitatea utilizarii autovehiculului propriu
- experienta intr-un domeniu asemanator
- deprindere excelenta de comunicatie

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii oferite:

- pregatire completa cu privire la post
- va invatam tehnici de vanzare specifice acestui domeniu
- sprijin acordat in activitate
- independenta īn munca
- pozitie stabila
- loc de munca plin de provocari

Pentru a duce la bun sfarsit sarcinile de serviciu, este nevoie de rabdare si perseverenta din partea dumneavoastra, precum si de capacitatea Dvs. de a gestiona si solutiona prompt si eficient orice sarcina sau provocare noua. Este nevoie de o buna capacitate de a aprofunda partile teoretice si practice ale proceselor de munca, pentru indeplinirea optima a sarcinilor ce va revin. Asteptarile noastre sunt inalte, pentru care este nevoie de multa dedicare din partea dumneavoastra .

Prin aplicarea la postul actual si trimiterea informatiilor cerute pentru aplicare, sunt de acord ca SC Fomco Prodimpex SRL sa proceseze datele din CV-ul meu si sa fiu trecut in baza lor de date. Datele sunt confidentiale , nu se vor divulga fara acordul scris al aplicantului. Iau la cunostinta, ca modificarea sau stergerea datelor mele din baza de date se face in baza unei cereri scrise in 8 zile lucratoare de la data depunerii cererii la firma SC Fomco Prodimpex SRL sau via e-mail la adresa locuridemunca@fomco.ro. Certific, ca informatiile furnizate de mine sunt reale.

Daca va plac provocarile, aplicati acum!