Click aici »

Reprezentant vanzari zonal

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Tecuci Tecuci
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-05-2011
Data actualizare
29-06-2012

Descrierea postului

Responsabilitati / beneficii:

Isi va crea portofoliul de clienti.
Va respecta ruta zilnica si numarul minim de vizite.

Isi va realiza target-ul lunar stabilit impreuna cu administratorul firmei.
Va raporta problemele aparute in teren.
Va beneficia de telefon de serviciu si masina full time.
Se ofera castiguri peste medii in functie de vanzarile realizate.

Cerinte

Cautam o persoana dinamica, organizata, dornica de a avea venituri peste medie, muncitoare, cu posibilitate de program prelungit.

- Abilitati bune de comunicare si negociere;
- Orientare catre client si necesitatile acestuia.
-experienta in domeniu constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix, comision, masina, telefon, Laptop.