Click aici »

Reprezentant vanzari zona Moldovei cu experienta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi, Toate orasele Iasi Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-06-2016
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

Agent vanzari,consultant vanzari,zona Moldovei,

Cerinte

Angajam agent de vanzari
-cu experienta de minim 2 ani in vanzari,posesor permis categoria B minim 2 ani,
-spirit de echipa si abilitati de comunicare ,
-disponibil pentru deplasari in zona Moldovei si cunoscator al oraselor din aceasta zona,
-disponibil full time
-nivel studii: minim diploma de bacalaureat,
-domiciliul in orasul Iasi,
-varsta maxima pentru ocuparea acestui post este de 35 ani,
-bun conducator auto cu experienta in conducerea si manevrarea vehiculelor comerciale tip dubita furgon pana in 3,5t
-mentine actualul portofoliu de clienti si majoreaza numarul acestora.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca :
Perioada nedeterminata cu 3 luni perioada de proba,
Pachet salarial format din parte fixa +bonus de vanzari .