Click aici »

Reprezentant vanzari - zona Buzau

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Buzau Buzau
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
11-08-2008
Data actualizare
11-08-2008

Descrierea postului

*  Prospectarea pietei
    * Urmarirea trendului pietei
    * Colectare de informatii legate de piata
    * Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
    * Negociere cu clientii
    * Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
    * Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Cerinte

-domiciliul stabil -Buzau
-studii medii
-experienta in domeniu constituie un avantaj
-abilitati de comunicare
-persoana serioasa, cu initiativa
-capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale;
-permis conducere categoria B
-capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii;
- Personalitate deschisa;
- Personalitate puternica, valori stabile, dorinta de a invata lucruri noi;
Foarte muncitor, rezistent la stress;
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele in termenul stabilit;
- Om de echipa;
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Dinamic, energic;
- Optimist, psihic excelent, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt, stare de sanatate impecabila;

- Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
- Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.

Oferta (bonusuri, beneficii)

masina
telefon