Click aici »

Reprezentant vanzari Timisoara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
18-07-2008
Data actualizare
18-07-2008

Descrierea postului

Casablanca Services recruteaza pentru un client al sau, firma de produc?ie materiale publicitare: Reprezentant vanzari

Cerinte

experien?? în vânz?ri 1 an min, carnet conducere cat. B
cuno?tin?e de limba engleza nivel minim mediu
bune abilit??i de comunicare ?i negociere
persoan? dinamic?, cu ini?iativ?, adaptabil? lucrului în echip?
orientare spre rezultate
s? aib? o prezen?? agreeabil?
s? fie un om de teren, obi?nuit s? efectueaze deplas?ri la clien?i

Oferta (bonusuri, beneficii)

-oportunitatea de a face parte din echipa unei companii in permanenta dezvoltare;
- promovarea si vanzarea unor produse ce reprezinta brand-uri pe piata;
- ma?in?, telefon, laptop, salariu atractiv puternic dependent de realiz?ri, posibilitatea dezvolt?rii profesionale într-o companie aflat? în plin? ascensiune, al?turi de un colectiv tân?r ?i dinamic