Click aici »

Reprezentant vanzari sisteme de securitate

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
18-08-2011
Data actualizare
20-10-2011

Descrierea postului

Responsabilitati:

- crearea si dezvoltarea unei retele puternice de clienti
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti;
- identificarea de noi strategii de vanzare eficienta;
- elaborarea si prezentarea ofertei in conformitate cu standardele de calitate impuse de companie;
- respectarea target-ului de vanzari stabilit de companie.

Cerinte

- Experienta minim 1 ? 3 ani in vanzarea B2B de servicii sau de produse (experienta in vanzarea de servicii de sisteme securitate, sisteme de alarma, supraveghere video, control acces, instalatii electrice de joasa tensiune(<400V), interfonie si videointerfonie, centrale telefonice, telefoane si accesorii, automatizari, cablare structurata voce/date, sisteme sonorizare cladiri);
- Studii finalizate pe profil tehnic: electrotehnica, constructii etc
- Permis cat. B,
- Persoana activa, motivata de munca de teren
- Persoana prietenoasa, care stabileste cu usurinta relatii cu ceilalti
- Abilitati de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu fix si comision din vanzari la atingerea targetului
- Laptop si telefon mobil
- Masina de serviciu.