Click aici »

Reprezentant vanzari si marketing

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta Bucuresti Cluj-Napoca Constanta
Domeniile ofertei
Marketing, Vanzari
Data introducerii
30-06-2011
Data actualizare
30-06-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Comert, Management/Consultanta, Marketing, Publicitate/PR, Restaurant, Resurse umane, Sanatate, Turism/Hoteluri, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

SC Portal Connect SRL recruteaza reprezentanti vanzari si marketing full time sau part time in regim de angajare sau colaborare pentru site-ul nostru.

Cerinte

Cerinte:

- Persoana extrem de dinamica si proactiva, cu experienta in vanzari directe
- Bune abilit??i de comunicare, prezentare ?i negociere;
- Perseveren?? ?i putere de convingere;
- Orientare c?tre client ?i c?tre rezultate;
- Spirit de ini?iativ?, adaptare în orice situa?ie;
- Disponibil pentru munca de teren;
- Atitudine pozitiv?, optimist, sociabil, serios ?i punctual;
- Orientare catre client si catre rezultate
RESPONSABILITATI
- Identifica noi clienti, ii contacteaza, se intalneste si negociaza cu acestia;
- Men?ine ?i dezvolt? rela?iile cu clien?ii existen?i;
- Negociaz? discounturile cu diferite firme din tara pentru diferite servicii care vor fi publicate apoi pe pagina de web a firmei
- Asigur? clien?ilor servicii de consultan?? pre/post vânzare;
- Furnizeaz? permanent feedback pentru îmbun?t??irea strategiei de marketing, astfel încât s? ob?in? rezultate cât mai bune ?i, implicit, un bonus mai mare
- Lucreaza alaturi de directorul de vanzari pentru aplicarea strategiei de sales.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitatea de câ?tig nelimitat în func?ie de rezultatele ob?inute ? comisioane si bonusuri din vanzari;
- Training ?i suport continuu;
- Posibilitate rapid? de promovare în carier?.