Click aici »

Reprezentant vanzari si dezvoltare regionala

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad, Oradea, Timisoara Arad Oradea Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
05-12-2014
Data actualizare
05-12-2014

Descrierea postului

Responsabilitati
- atingerea obiectivelor de vanzare;
- prospectarea zonei si dezvoltarea numarului de clienti;
- prezentarea si promovarea portofoliului de produse ale companiei;
- oferirea de consultanta clientilor, intocmirea ofertelor si incheierea de contracte, respectand politica de vanzare.

Cerinte

- inginer TCM sau MU;
- experienta in domeniul scule aschietoare pentru prelucrarea metalelor;
- experienta in tehnologia prelucrarii prin aschiere a metalelor;
- experienta in vanzari de produse tehnice catre companiile de productie mari si foarte mari;
- cunostinte bune de engleza tehnica;
- domiciliul stabil in judetul Arad
- permis de conducere, categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salarizare motivanta (fix, plus comision din vanzari);
- tichete de masa;
- program flexibil de la domiciliu;
- sansa unei cariere intr-o companie multinationala performanta.