Click aici »

Reprezentant vanzari showroom

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-12-2014
Data actualizare
31-12-2014

Descrierea postului

Importator si Distribuitor, angajam, in conditii avantajoase, cu contract de munca pe perioada nedeterminata, o persoana de sex feminin pentru postul de Reprezentant Vanzari Show Room. Salariul oferit este de 2500 lei net, structurat in parte fixa + parte comisionara pentru indeplinirea activitatilor specifice.
Program de lucru L - V, 09:00 - 18:00

Cerinte

Varsta minima 30 ani, studii finalizate, cunostiinte de limba engleza, bune cunostiinte ale pachetului Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), minim 2 ani experienta in vanzari (experienta in domeniul in care activeaza firma constitue avantaj: balustrade din aluminiu si sticla, termopane, confectii metalice), permis conducere de minim 2 ani (nu este criteriu eliminatoriu).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonus pentru depasirea tuturor obiectivelor propuse (detalii la interviu)