Click aici »

Reprezentant Vanzari SEO, Site-uri

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-11-2013
Data actualizare
11-04-2014

Descrierea postului

Dorim sa angajam persoane de incredere, responsabile si comunicative.
- cunostintele legate de SEO reprezinta un avantaj
- cunostintele legate de SEM reprezinta un avantaj
- cunostintele legate de Marketing online reprezinta un avantaj
- abilitatea si viteza de lucru la calculator iarasi reprezinta un avantaj

Cerinte

Varianta 1
- realizare de campanii SEO si / sau SEM
- comunicare cu clientii existenti