Click aici »

Reprezentant Vanzari / publicitate

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Vanzari
Data introducerii
29-08-2013
Data actualizare
29-08-2013

Descrierea postului

Agent Vanzari - segmentarea pietei si identificarea de clienti potentiali
promovarea produselor noi ale companiei,oferte speciale
completarea si actualizarea site ului web
coordonarea activitatilor de marketing si planificarea acestora

Cerinte

Capacitate de organizare si planificare a activitatii,
Persoana dinamica, gandire practica,
Aptitudini de comunicare verbala si scrisa,
Capacitatea de a respecta termenele
Cunostinte solide de operare PC, utilizare baza de date, permis categorie B

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonusuri corespunzatoare eficientei profesionale.