Click aici »

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau, Nasaud, Pitesti, Suceava, Targu Jiu
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
12-11-2017
Data actualizare
12-11-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Experienta in vanzari - minim 3 ani in vanzarea de produse electrocasnice
- Studii medii
- Permis catg. B
- Prezenta agreabila, seriozitate, abilitati de comunicare si negociere cu o atitudine pozitiva, spirit de echipa, disciplina si perseverenta
- Cunostinte operare PC -Windows, Microsoft Word si Excel, Internet
- Buna cunoastere a mediului concurential de afaceri din zona
- Spirit de observatie, dinamism, gandire comerciala, eficienta, initiativa
- Disponibilitate pentru deplasari.

Cerinte

- Vanzarea
- Respectarea intocmai a principiilor firmei
- Urmareste in permanenta realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit
- Participa la crearea unei imagini favorabile a firmei pe piata concurentiala
- Contribuie direct la cresterea numarului de clienti
- Contribuie direct la cresterea continua a comenzilor
- Urmareste incasarea banilor de la clienti si rezolva impreuna cu acestia orice problema aparuta in limitele sale de responsabilitate
-Informeaza permanent despre indeplinirea targhetului, a situatiei clientilor si furnizorilor, cat si despre situatiile speciale ivite in piata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- masina
- telefon
- laptop
- bonusuri financiare