Click aici »

Reprezentant vanzari piese auto

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-01-2019
Data actualizare
30-01-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Avem nevoie de persoane care sa aiba ca principale responsabilitati:
- cresterea vanzarii, respectiv a incasarii pentru produsele din portofoliul de distributie
- cresterea numarului de clienti
- livrarea/distributia produselor pe zona arondata
Detaliere descriere post pentru sediul din Rm Sarat :
avem nevoie de 2 colegi care sa se ocupe de urmatoarele zone:
Zona 1: judetele Buzau, Braila, Galati, Vrancea
Zona 2: judetele Constanta, Tulcea, Calarasi, Ialomita

Cerinte

Daca ai:
- permis categoria B
- implicare
- seriozitate
- experienta in vanzari piese auto (constituie avantaj)
- orientare catre performanta
- disponibilitate la deplasari

Oferta (bonusuri, beneficii)

Vei beneficia de:
- bonusuri din activitatea de incasare si vanzare
- mediu de lucru dinamic
- premii ocazionale
- posibilitatea de a lucra intr-o companie de traditie