Click aici »

Reprezentant vanzari pentru magazin

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
23-01-2018
Data actualizare
23-01-2018

Descrierea postului

Compania Mountain Gear Distribution este in cautarea celui mai bun agent de vanzari pentru magazinul Marmot Partner Store Timisoara situat pe Strada Pacha, nr. 5, Timisoara.

Cerinte

Esti o persoana pozitiva si nu-ti poti imagina activitatea profesionala fara comunicare?
Esti dinamic, zambitor, deschis spre comunicare si noi provocari, orientat spre interesul clientului si cu un pronuntat spirit de echipa?
Posezi cunostinte de operare cu calculatorul si ai in spate experienta in vanzari?

Atunci te asteptam la Marmot!

Oferta (bonusuri, beneficii)

OFERIM: O echipa tanara si proactiva, un salariu atractiv si posibilitate de crestere profesionla, cu participari la diverse traininguri si expozitii!

Trimite CV