Reprezentant/Vanzari pentru Concern Multinational,Lider in domeniul Welness,Sanatate, Frumusete

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Constanta, Pitesti, Ploiesti, Targoviste Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti Targoviste
Domeniile ofertei
Vanzari, Servicii infrumusetare, MLM
Data introducerii
13-09-2012
Data actualizare
14-04-2021

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

Companie multinationala cu prezenta pe toate continentele,iti ofera sansa unui contract de colaborare
Daca iti doresti o schimbare,te ajut sa ai o viata plina de satisfactii

Cerinte

, daca:
- ai varsta intre 30- 60 ani,
- doresti libertatea financiara,
- cauti oportunitati pentru dezvoltarea propriei sale afaceri,
-doresti un program de lucru flexibil
- iubesti munca in echipa,
- stii sa coordonezi o echipa,
- esti o persoana ambitioasa, dinamica, sociabila si comunicativa,
-alegi sa muncesti inteligent,si sa primesti castiguri pe masura muncii depuse si programe stimulative de merit
-sa muncesti pentru tine si pentru afacerea ta, nu pentru afacerea altora
-sa ai curaj sa visezi, si sa vcrezi ca visele tale pot deveni realitate

Ce ai de facut?

-sa schimbi locul de unde iti faceai cumparaturile in mod normal, alegind ceva natural si sanatos
-sa fii interesat de sanatatea celor dragi si nu numai,
-sa le spui si lor despre produse dar si despre afacerea din spatele lor,
-sa iti vei construiesti afacerea viitorului - o retea proprie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Iti ofer:
- instruire gratuita
- echipa de formare si sprijin
- acces la informatie

Pot fi langa tine,si sa iti arat calea pe care am parcurs-o deja,si te provoc sa ne trimiti CV-ul, sa stabilim daca ai calitatile pentru a fi partenerul potrivit