Click aici »

Reprezentant vanzari materiale constructii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
03-05-2016
Data actualizare
03-05-2016

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

1) gasire clienti: firme de constructii si amenajari interioare sau clienti persoane fizice pentru parchet, elemente din lemn masiv pentru placari scari - trepte, contratrepte, balustrade sau masti de calorifer, tamplarie lemn stratificat; prezentare mostre.

2) deplasare la client pentru masuratori preliminarii si intocmire deviz.

3) prezentare deviz si incheiere contract.

4) urmarire desfasurare contract pana la montaj.

5) urmarire incasare facturi.

Cerinte

Experienta in vanzari parchet, usi de interior,  materiale pentru constructii,  scari lemn.

Carnet de conducere; computer Word-Excel-Internet.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu  300 euro+ comision, carte de munca. Program 8-9 ore. Luni-vineri 10-18:30; Sambata 10-15.