Click aici »

Reprezentant vanzari masini-unelte

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
17-07-2015
Data actualizare
17-07-2015

Descrierea postului

Reprezentant Vanzari , munca de birou 90% din timp
Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Prezentarea,promovarea si vanzarea produselor ;
-Urmarirea ofertelor si trimitere oferte noi conform necesitatilor clientilor
Promovarea companiei.

Cerinte

Candidatul ideal :

-foarte bune abilitati de comunicare in limba romana
-posesor carnet conducere cat B;
-Cunostinte utilizare PC (Excel, Word, Internet)

Experienta in vanzari sau call center constituie avantaj

Oferim training de vanzari , si de specialitate pentru noii angajati.

Obiectul principal al companiei este vanzari de masini-unelte cu comanda numerica (strunguri si freze cnc ).
Oferim clientilor nostri utilaje noi si second hand din stocul firmei noastre

Firma este in Floresti Jud. Cluj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim salar fix 1200-1500 ron , si procent din realizari, conform intelegerii