Click aici »

Reprezentant Vanzari - Licitatii

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Achizitii/Logistica
Data introducerii
31-07-2019
Data actualizare
31-07-2019

Descrierea postului

- Urmarirea zilnica si identificarea anunturilor publice,
- Intocmirea dosarelor de participare si a caietelor de sarcini,
- Elaborarea ofertelor tehnice si financiare,
- Intocmirea raspunsurilor la solicitarile de clarificare,
- Monitorizarea licitatiilor si incasarea contractelor,
- Elaborarea raportului de analiza dupa finalizarea licitatiilor,
- Actualizarea catologului on-line de produse,
- Urmarirea modificarilor legislative privind achizitiile publice.

Cerinte

Persoana dinamica, foarte ordonata, atenta la detalii.
Abilitati de negociere, aptitudini de comunicare, capacitate de relationare si mentinere a relatiilor cu clientii.
Experienta pe un post similar constituie un avantaj.