Reprezentant vanzari, Job part-time - 40% comision, cadouri si avantaje senzationale!

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Servicii infrumusetare, MLM
Data introducerii
21-11-2014
Data actualizare
13-09-2019

Descrierea postului

Vin Sarbatorile de Iarna si toti dorim sa facem cadouri frumoase si utile persoanelor dragi, cumparandu-le produse de cea mai buna calitate, la cel mai bun pret(pe langa reducerea din din catalog, veti avea si reducerea Comisonului: 23%,30% sau 40%).).
Va oferim oportunitatea de a face cadouri si nu numai, invitandu-va sa deveniti Reprezentant Oriflame!
Ganditi-va la urmatorul lucru: asa cum dvs va doriti sa oferiti cadouri, si prietenii, colegii sau rudele dvs isi doresc acest lucru. Dumneavoastra le puteti indeplini aceasta dorinta si puteti castiga niste banuti, aratandu-le catalogul oriflame care are cele mai avantajoase oferte din acest an.
Oportunitatea pe care o oferim este deschisa atat pentru cei care doresc sa:
-economiseasca bani cumparand produse de calitate la pret de achizitie
-sa aiba un venit suplimentar
-sa dezvolte o cariera de succes in lumea cosmeticelor

Cerinte

Ce trebuie sa faci:
1. Aplica Cv-ul sau trimite-ne un SMS la 0786.195.760 sau un email la rodicamelita@yahoo.com cu numele, varsta, localitatea si numarul tau de telefon si te contactam imediat !
2. Vei primi pachetul de starter (catalog, materiale informative, flyer, formular de inscriere).
3. Inscrie-te la Oriflame si arata catalogul prietenilor si colegilor tai!
4. Plaseaza comanda si castiga bani si produse!
5. In campania urmatoare fii pregatit/a sa o iei de la capat!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce se ofera:
- din primul moment discount in functie de valoarea comenzii fata de preturile din catalog
- 23% la comanda de 70-299 lei
- 30% la comanda de 300-599 lei
- 40% la comanda de 600 lei si in sus
- premii din programul de bun venit si programul de loialitate si pe parcurs programe si concursuri din companiei si din partea sponsorului, etc.
- optiune de plata la 16 zile de la data livrarii
- consiliere gratuita de cea mai buna calitate