Click aici »

Reprezentant vanzari IT in magazin

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
20-02-2012
Data actualizare
20-02-2012

Descrierea postului

Vanzarea produselor IT catre clientii din magazin

Cresterea portofoliului de clienti prin obtinerea de recomandari din partea clientilor existenti si contactarea telefonica a potentialilor clienti
Oferirea de consultanta cu privire la solutia ideala pentru client, conform nevoilor sale.

Cerinte

Rezultate excelente in echipa sau echipele de vanzari IT Hardware in care ai activat

Experienta de lucru ca reprezentant vanzari IT Hardware in magazine specializate
Cunostinte tehnice hardware si software (solutii Microsoft) foarte bune
Persoana comunicativa, prezentabila, perseverenta, responsabila si cu initiativa
Persoana inclinata spre dezvoltarea personala (citeste carti de vanzari, participa la seminarii sau cursuri).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Desfasurarea activitatii intr-o atmosfera excelenta concentrata pe crestere si rezultate

Salariu motivant
Telefon, laptop
In functie de rezultate si masina
Bonuri de masa
Bonusuri in functie de performanta
Oportunitati de dezvoltare
Posibilitatea de a achizitiona la pret de distribuitor, reducere 30% a echipamentelor Dell, HP, IBM, Apc, Cisco comercializate.