Click aici »

Reprezentant vanzari instalatii compensare energie reactiva

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-03-2008
Data actualizare
21-02-2018

Descrierea postului

Prin activitati specifice de Marketing se atrage atentia potentialilor clienti asupra avantajelor compensarii automate a energiei reactive prin condensatoare VISHAY ROEDERSTEIN  ESTAprop si ESTAdry MKP ecologice actionate de contactoare specializate BENEDIKT JAGER comandate de regulatoare de factor de putere VISHAY ROEDERSTEIN  ESTAmat MH6N, MH12N, PFC6N, PFC 12N, dupa care se efectueaza masurari de consumuri de energie reactiva in vederea stabilirii necesarului de baterii de condensatoare.

Se oferteaza instalatia de compensare automata a puterii reactive recomandata si eventual se contracteaza. Urmeaza echiparea instalatiei cu condensatoare, contactoare si regulatoare de factor de putere si se expediaza la client prin firma de curierat.

Se efectueaza asistenta tehnica la punerea in functiune, service in garantie si post garantie.

Cerinte

Facultate Marketing, Energetica, Electrotehnica, Automatica, Electrinica, Electromecanica si experienta in puneri in functiune baterii de condensatoare VISHAY ROEDERSTEIN BENEDICT JAGER si programari de regulatoare de factor de putere ESTAmat MH6N, MH12N, PFC6N, PFC12N.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Functie de clienti si vanzari.