Click aici »

Reprezentant Vanzari (in regim PFA!)

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-03-2010
Data actualizare
31-03-2010

Descrierea postului

* Prospectarea pietei
* Urmarirea trendului pietei
* Colectare de informatii legate de piata
* Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
* Negociere cu clientii
* Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri, etc.)
* Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale, etc.

Cerinte

Solicitantul va colabora cu forma noastra in regim de PFA sau I.I. (Persoana fizica autorizata sau Intreprindere Individuala).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Solicitantul va factura comisionul de vanzare, acesta fiind deosebit de stimulant.

Plata se va face doar pe baza sumelor incasate.