Click aici »

Reprezentant vanzari full time Bucuresti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
28-12-2017
Data actualizare
28-12-2017

Descrierea postului

Descrierea jobului

Construiesti o relatie de incredere cu clientul prin comunicare deschisa si interactiva cu clientii nostri.

Identifici nevoile clientilor, oferi solutii viabile si ajuti clientul in luarea unei decizii.

Realizezi planul zilnic propus, prezinti si promovezi direct produsele sau serviciile prin realizarea de oferte pentru clienti potentiali sau existenti.

Cerinte

Dova Capital recruteaza pentru zona Bucuresti si Ilfov!

Candidatul ideal

Reusesti sa-ti expui clar si cu usurinta ideile?

Iti place sa identifici nevoile persoanelor cu care relationezi si sa propui solutii rapide si benefice?

Vrei sa inveti cum sa-ti pui in valoare calitatile persoanale in mediul profesional si in acelasi timp sa le dezvolti?

Esti dornic sa atingi constant noi obiective de performanta?

Daca raspunsul este DA, atunci vrem sa te cunoastem!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficiile jobului

Pentru a sustine dezvoltarea profesionala si persoanala Dova Capital dispune de programe de pregatire continua in tara si in strainatate care te ajuta sa iti indeplinesti responsabilitatile incredintate si sa iti valorifici punctele forte.

Programul de lucru este flexibil si este adaptat nevoilor tale, iar locatia este accesibila, aproape de centrul orasului (zona Iancului).

Sustinem promovarea viitorilor Team Leaderi si Manageri chiar dintre colegii nostri si am implementat in acest sens un program de promovare ce vine in intampinarea dorintei tale de dezvoltare a carierei.

Alaturi de un salariu atractiv iti oferim si bonusuri iar veniturile substantiale se pot obtine inca din primele luni, de asemenea se asigura si masina si telefon.

Iti oferim un mediu de lucru placut si dimanic intr-o companie aflata in plina expansiune.

Descrierea companiei

Suntem Reprezentanta Americana prezenta in Romania de 24 ani, leaderi mondiali cu experienta in marketing si vanzari. Sunt de asemenea 3 sucursale deschise in Bucuresti, detinem birouri si in Brasov, Sibiu, Ploiesti Targoviste.

Grabeste te si aplica! Avem doar 7 posturi vacante!

Trimite CV