Click aici »

Reprezentant vanzari full time Bucuresti

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-12-2017
Data actualizare
27-12-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Promovarea produselor din portofoliul existent si imaginea companiei
- Atingerea obiectivelor in termenele stabilite-negocierea si incheierea de contracte
- Extinderea de clienti existenti prin vanzari directe
-Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor.

Cerinte

Echipa noastra ofera un job pentru persoane active, dinamice si entuziaste si active care isi doresc oportunitati reale de avansare, dezvoltare pe termen lung si totodata stabilitate. Daca ai permis de conducere cateogia B,  bune abilitati de comunicare, esti ambitioas/a, ambitios si proactiv/a, te invitam sa te alaturi echipei noastre.
Cautam colegi care sa aiba o atitudine pozitiva si serioasa fie punctuali si muncitori, sa manifeste spirit de echipa si sa lucreze eficient in orice conditii, colegi care sa fie orientati catre client dar si catre rezultate. Ai putere de convingere si crezi ca esti perseverent/a? Iti place sa lucrezi direct cu oamenii?Ai rabdarea de a a oferi informatii complete clientilor?Detii abilitati de comunicare?Ai initiativa? Preferam o persoana care doreste sa persevereze. Crezi ca descrierea ti se potriveste? Atunci te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere
- Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamica si plina de oportunitati
- Posibilitatea de promovare permanenta in functie de rezultatele personale

Oferim conditii complete pentru desfasurarea activitatii, la standarde occidentale:
- Autoturism de serviciu;
- Salariu fix + comision din vanzari;
- Portofoliu de client candidatii fara experienta in domeniu, se asigura calificarea la locul de munca (GRATUIT), conditii si venituri substantiale inca din primele luni;
- Bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale;
- Dezvoltarea profesionala ce este sustinuta de programe de pregatire continua in tara si in strainatate (team building uri), bonusuri, traininguri specializate alaturi de cei mai buni traineri din lume.

Descrierea companiei: Reprezentanta Americana de 23 ani in Romania si peste 103 de ani cu experienta in marketing si vanzari cu 3 sucursale deschise in Bucuresti, de asemenea si in Brasov, Constanta, Ploiesti, Targoviste.
Compania  angajeaza agenti de vanzari (cu/fara experienta). Avem 7 posturi vacante! Vino si tu alaturi de echipa noastra!
Daca esti o persoana energica, proactiva, iti place domeniul Vanzarilor Directe si ai calitatile necesare unui Consilier Vanzari te asteptam sa aplici pentru compania noastra!