Click aici »

Reprezentant vanzari - femeie vanzatoare

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, Moldova
Oras(e)
Braila Braila
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
24-01-2012
Data actualizare
30-01-2012
Confidential
expirat

Descrierea postului

Reprezentant vanzari imbracaminte dama in cadrul expo imbracaminte incaltaminte organizate in fiecare saptamina in alt oras.

Oferta se adreseaza femeilor .ptr cele care mai gindesc ca vor sa munceasca ptr restul de dragul de a trimite cv -uri va rog nu mai va stesati cu gandul ca vreti sa munciti.

Cerinte

Nivel mediu invatamint, sa vorbeasca frumos cu clientii, sa faca fata la stres, necasatorita, disponibila la calatorii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul lei, diurna, cazare = transport, in caz depasirii targetului bonus / lunar.