Click aici »

Reprezentant vanzari export

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
10-02-2020
Data actualizare
10-02-2020

Descrierea postului

Ce cautam?
Un coleg cu abilitati excelente de negociere, cu experienta si traditie in vanzarea directa.
- capabil si disponibil sa dezvolte portofoliul de clienti al companiei pe o noua piata in afara tarii;
- sa impuna recunoasterea brandurilor proprii Vitacom pe pietele externe pe canalele de vanzari specifice fiecarui produs;
- sa realizeze veniturile si marja comerciala bruta stabilite de catre conducerea companiei;
- sa urmareasaa respectarea strategiei comerciale a departamentului vanzari export;
- va raspunde de incheierea de contracte comerciale cu toti clientii din regiunea, piata in care a fost desemnat sa isi desfasoare activitatea, respectand  intocmai conditiile contractuale semnate cu acestia.

Cerinte

- experienta in vanzari de cel putin 3 ani cu rezultate masurabile;
- permis de conducere categoria B;
- cunoasterea la nivel avansat a limbilor Engleza si Maghiara;
- cunoasterea Pachetului Office (Excel-nivel avansat);
- interesul si afinitatea catre domeniul tehnic-electronic reprezinta avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- posibilitatea de a lucra intr-o companie de talie nationala, stabila, deschisa spre noi provocari;
- climat de lucru motivant catre atingerea de rezultate exceptionale, cu posibilitati reale de dezvoltare profesionala si construirea unei cariere solide;
- salariu motivant + bonusuri in functie de performanta si realizari;
- tichete de masa si tichete de vacanta;
- prime de Sarbatori.

Trimite CV