Click aici »

Reprezentant vanzari export - franceza / germana

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
18-07-2019
Data actualizare
18-07-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Contactarea Clientilor Externi in limbile Franceza sau Germana si Engleza, preluarea comenzilor - pregatirea documentelor de livrare. Cautarea de posibili clienti, ofertare, activitati de marketing specifice. Participarii la targuri interne, distribuirea de cataloage. Programe si Cursuri specifice de pregatire profesionala. Posibilitati de avansare in cadrul firmei.

Cerinte

Cunoasterea limbilor Franceza sau Germana si Egleza la nivel avansat.
Persoana dinamica, orientata spre rezultate, foarte comunicativa, dornica de afirmare. Studii medii sau superioare. Cunostinte operare PC, Word si Excel.