Click aici »

Reprezentant vanzari - distribuitor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
2000 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, Vanzari
Data introducerii
11-02-2017
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

Firma de producere AGROBION PLUS SRL (Dambovita), OFER?:
in conditii foarte avantajoase loc vacant de munca in calitate de REPREZENTANT REGIONAL de vanzari , pentru specialisti in agricultura, ingineri agronomi si alte specialitati agricole, locuitori din diferite zone ale Romaniei.
Salariul REPREZENTANTULUI este calculat din procentul de vanzare, nu mai mic de 15% de la pretul uni litru vandut (aprox. din 47 RON/litru +Premii de la norma lunara de 500 litri..

Marfa se ridica de la depozit, sub semnarea facturilor si actelor stabilite de contabilitate. Asiguram reclama centralizata, prospecte.
Un bun vanzator poate castiga la sezon (in 3..4 luni) de la 15000 RON....pana la 60000 RON. Acest fapt sa confirmat in anii precedenti. C?UT?M PERSOANE CALIFICATE SI CU HAR DE NEGUSTOR.

Varsta si experienta nu sunt f. importante.

Cerinte

Auto
Loc de depozitare
Capacitatea de a vinde
Studii (de dorit) inginer agronom sau fermier
Energie de a munci
Comunicare