Click aici »

Reprezentant vanzari directe

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Timisoara Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
03-06-2010
Data actualizare
03-06-2010

Descrierea postului

Doresti un job part time pe cont propriu?
-vanzarea si promovarea produselor profesionale anti-rugina, patentate (vanzari directe, sectorul privat, persoane fizice!).

Ai experienta, esti deja activ in domeniul vanzarilor cu produse profesionale ai ceva timp si doresti un produs cu un venit suplimentar?Sau esti fara experienta in vanzari si te gandesti mereu cum sa castigi un venit suplimentar consistent fara prea mult efort si cu investitie minima !

Cerinte

Indeplinesti urmatoarele criterii:persoana serioasa, abilitate in comunicare si prezentare, caracter dinamic, bun negociator, dorinta si vointa de a reusi.

Atunci poti incepe sa lucrezi pe cont propriu.
Investitie medie pentru produse 500 Ron.
Neconditionat in timp.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Fara scrisoare de intentie, target, contract, obligatii, program fix !
Garantam calitate superioara, preturi atractive si livrare rapida.

Castigi peste 40% din vanzarile proprii !