Click aici »

Reprezentant vanzari credite

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Lugoj, Timisoara, Toate orasele Lugoj Timisoara Toate orasele
Domeniile ofertei
Asigurari, Banci, Vanzari
Data introducerii
29-12-2007
Data actualizare
29-12-2007
Confidential
expirat

Descrierea postului

Prospectarea pietei, colectare de informatii legate de piata, negociere cu clientii, mentinerea relatiei cu clientii, promovarea produselor noi, ofertelor speciale etc.

Cerinte

Persoana dinamica,disponibilitate pentru deplasari, cunostinte de operare in MS Office (Word si Excel), bune abilitati de comunicare si interrelationare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul in functie de realizari.traininguri de specialitate gratuite ;posibilitate de a face cariera intr-o institutie de top.