Reprezentant vanzari corporate si relatii cu clientii in Timisoara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
23-11-2017
Data actualizare
23-11-2017

Descrierea postului

Ce presupune acest job:
Vei contacta potentialii clienti, vei stabili intalniri si vei mentine relatiile stranse cu acestia.
Vei promova si vei oferta clientilor serviciile companiei.
Vei face informari periodice catre managerul de departament.

Cerinte

Candidatul ideal
Avem un loc in echipa noastra!
Cautam un Reprezentant de vanzari care sa aiba urmatoarele calitati esentiale: pasiune, profesionalism, spirit intreprinzator!

Ce fel de persoana cautam:
Sa ai studii superioare si experienta de 1-2 ani in vanzari corporate
Sa ai abilitati de vanzare consultativa
Sa comunici cu talent atat verbal, cat si in scris
Sa cunosti limba engleza la un nivel avansat (preferabil)
Sa ai o atitudine pozitiva, zambitoare si deschisa
Sa fii proactiv si sa ai putere de convingere
Sa ai bune cunostinte de operare in Excel, Word si Outlook

Vei avea un punct in plus daca:
Ai folosit un CRM

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cum vei fi recompensat(a) si motivat(a):
Vei avea un salariu motivant + comisioane generoase in functie de performanta individuala
Vei beneficia de telefon si laptop de serviciu
Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si entuziasta
Te vom ajuta sa te dezvolti profesional si personal
Iti vom oferi ocazia sa cunosti intreaga echipa in teambuilding-uri periodice si diferite evenimente extra office
Vei avea ocazia sa traiesti alaturi de noi experiente captivante, originale si incitante.