Reprezentant vanzari consumabile service auto - vopsitorii, garaje, detaill

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Braila, Bucuresti, Iasi, Pitesti, Sibiu Braila Bucuresti Iasi Pitesti Sibiu
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
10-08-2014
Data actualizare
15-01-2021
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 7 intrebari.

Descrierea postului

Promovarea si reprezentarea produselor specifice .Vanzarea si intretinerea portofoliului de clienti
Dezvoltarea in numar de client dar si de produse per client
Identificare zonelor tinta pentru promovarea si vanzarea produselor

Contact, vizita, promovare, vanzare si incasare produse specifice companiei catre clienti tinta si alti.

Cerinte

Experienta in vanzari directe, cunostinte medii de utilizare pc, permis cat b experienta minim 3 an.

Cursuri de vanzari sau cunoasterea tehnicilor de vanzare , cunoasterea ariaei de lucru ( oras ) buna orientare in spatiu, usoara identificarii potentialului client .

Bune abilitati de comunicare, exprimare clara, Personalitate deschisa - relationeaza usor cu persoane necunoscute sociabil si aspect placut, sunt considerabile in lipsa experientei aplicate.

Fara cazier si fara urmariri penale!

Pentru cei lipsiti de experienta se parcurge o perioada intermediara de Intership preparational, unde se vor studia si aprofunda cunostiinte necesare vanzari in general dar si specific cu produse , ulterior se face evaluare si oferta de munca

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu: Baza fara experienta - 1250 + Comision la incasare, Program de training cu evaluare

Salariu Baza cu experienta - 1500 negociabil + Comision la incasare

Bonusuri diverse pentru, tinte propuse si asigurate, intre nivele de salarizare
Masina + Pc + Telefon + modem internet

Contract de munca nedeterminat