Reprezentant Vanzari consumabile, scule si echipamente service auto

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca, Deva, Oradea Cluj-Napoca Deva Oradea
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-08-2009
Data actualizare
31-08-2009

Descrierea postului

- dezvoltarea portofoliului de clienti (dealeri si service-uri auto)
- mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora
- intocmirea de rapoarte periodice.

Cerinte

- experienta in vanzari
- cunostinte tehnice in domeniul auto
- cunoasterea pietei locale de service-uri auto
- limba engleza nivel mediu
- dornic si deschis sa invete metode noi de lucru.

Serviciile si solutiile aduse clientilor sunt cea mai buna carte de vizita si cea mai mare responsabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv, bonusuri, masina, telefon, alte beneficii.
Unic importator si distribuitor de consumabile pentru service-uri auto al liderului pe piata europeana, KENT AUTOMOTIVE.