Click aici »

Reprezentant vanzari B2B

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
23-11-2011
Data actualizare
23-11-2011

Descrierea postului

? Promovarea produselor companiei: gresie, faianta, parchet, materiale pentru finisaje interioare
? Contactare clienti existenti si noi, ofertare, negociere, contractare, urmarire contracte;
? Urmarirea respectarii termenilor contractuali si a detaliilor legate de acest aspect;
? Propune idei de promovare, publicitate si promotii in zona sa.

Cerinte

? Experienta in vanzari teren si bussines to bussines
? Experienta pe o pozitie similara intr-o firma in domeniul materialelor de constructii precum si un portofoliu de clienti existenti reprezinta un avantaj;
? Persoana comunicativa, dinamica, cu initiativa, punctuala, flexibila.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? Salariu fix si comision din vanzari
? Telefon si masina de serviciu
? Posibilitati de dezvoltare profesionala.