Click aici »

Reprezentant vanzari anvelope teren

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
03-08-2015
Data actualizare
03-08-2015

Descrierea postului

Mentine si dezvolta portofoliul de clienti din zona arondata;
Identifica si gestioneaza nevoile clientilor EVW HOLDING in zona alocata;
Intocmeste si prezinta oferte, promovand produsele, campaniile si promotiile firmei;
Identifica noi clienti, urmarind cresterea cotei de piata.

Cerinte

Dorim o persoana sociabila, orientata spre obtinerea de rezultate si pasionata de domeniul auto, cu o experienta de minimum 1/2 ani in vanzari de automobile ( anvelope, piese, camioane).

Studii superioare (avantaj), preferabil in domeniul tehnic;
Minimum 1/2 ani experienta in vanzari (avantaj vanzari in domeniul auto:anvelope, piese, camioane);
Cunostinte operare PC: cunoasterea pachetului MsOffice, Outlook la nivel mediu;
Disponibilitate la deplasari:activitatea de teren e conditia de baza a acestui post;
Abilitati de comunicare si negociere;
Permis de conducere categ.B obligatoriu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant, avand la dispozitie logistica necesara pentru desfasurarea activitatii;
Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o echipa de profesionisti.