Click aici »

Reprezentant vanzari 365 holiday plus Unlimited

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
10-03-2010
Data actualizare
10-03-2010

Descrierea postului

Cautam reprezentanti vanzari pentru cardul de turism si calatorii 365 holiday plus UNLIMITED, cu ajutorul caruia clientii beneficiaza de CAZARE GRATUITA in peste 1400 hoteluri din Europa.

Atributiile reprezentantului:

- Participa la programele de training regionale si nationale;
- Incheie contracte de vanzari;
- Tine legatura cu clientii;
- Dezvolta echipa pe zona arondata;
- Intocmeste rapoartele de activitate;
- Tine legatura cu membrii echipei si le ofera supportul necesar;
- Tine legatura cu Team Managerul si ii trimite rapoartele stabilite.

Participarea la seminarul de pregatire pentru licentiere este obligatorie (400 RON). Seminarul se tine la o pensiune langa Oradea, dureaza doua zile, iar taxa include : mapa licentiere, seminar, coffee break, cazare, cina festiva, mic dejun, piscina. Taxa se returneaza in urma rezultatelor obtinute ulterior.

Pentru mai multe detalii despre proiectul 365 UNLIMITED, trimiteti CV la adresa de e-mail.

Cerinte

- Studii minime: Liceu;
- Persoana dinamica, sociabila, dornica de a invata lucruri noi;
- Bune abilitati de comunicare;
- Experienta in domeniile turism/vanzari constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Program de training la nivel regional si national pe banii firmei;
- Pachet de bonusuri motivant;
- Sistem de comisionare motivant;
- Posibilitati reale de promovare;
- Mediu de lucru profesionist.