Click aici »

Reprezentant vanzare si marketing

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing
Data introducerii
16-04-2013
Data actualizare
27-07-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitati:
identificarea potentialilor clienti si venirea cu idei noi in vederea imbunatatirii permanente a metodelor folosite de promovare a serviciilor firmei

-promovarea si vanzarea efectiva de servicii lean si six sigma (cursuri si contracte de coaching) care vor fi oferite de consultantii firmei noastre

-identificare cu viziunea companiei noastre cu scopul oferirii unui serviciu calitativ, clientiilor nostrii

Cerinte

-identificarea potentialilor clienti si venirea cu idei noi in vederea imbunatatirii permanente a metodelor folosite de promovare a serviciilor firmei

Cerinte:

-persoana cu aspect fizic placut, sociabila si persuasiva

-persoana cu o buna deschidere spre clientii noi

- experienta anterioara in marketing sau vanzari constituie un avantaj

-sa aveti pretentii financiare in concordanta cu realizarile dvs, intrucat veniturile dvs vor fi in stansa conexiune cu acestea (initial este o pozitie part time, iar daca va fi un succes se va transforma in pozitie full time)

-Locatia poate fi oriunde in tara, dar ar fi preferabil Cluj sau Brasov

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficiile sunt oferite in functie de realizarile avute in fiecare luna.

Beneficiile sunt oferite in functie de realizarile avute in fiecare luna, sau in functie de suma pe care o vom stabili impreuna