Prezentare video

Descopera ce poate face BizooJobs pentru tine

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Reprezentant teritorial

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
dupa interviu
Tara
Romania
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-07-2010
Data actualizare
26-07-2010
Posturi disponibile
1 (La acest anunt au mai aplicat 0 persoane)

Descrierea postului

Lenne kedve megismerni pnzgyrt rendszernket? Hajland a napi kihvsokat el?zetesen pontosan meghatrozott lpsek szerint elvgezni? Kivncsi lenne arra, hogy milyen rzs egy m?kd? rendszer tagja lenni?
Akkor itt olvasson tovbb:

Cgnk nvekedse miatt j munkatrsat keresnk akrillapok rtkestsre s gyfeleinkkel val kapcsolattartsra egsz Romnia terletn. Napi feladat a meglv? gyfelek akciinak kezelse s folyamatos potencilis j gyfelek felkutatsa kapcsolatfelvtel cljbl. gyfeleink az egsz orszg terletn, rapszdikusan helyezkednek el, ezrt a legf?bb kapcsolattartsi forma a telefon, fax s e-mail. Napi szint? gyflakcik szmtgpes rgztse szksges s elengedhetetlen.

A feladatok kztt vi 2 killtson val rszvtel is szerepel.

Cerinte

Legf?bb elvrsink kztt a rendszernk teljesszint? ismerete szerepel.
Ezen kvl, j kommunikcis kzsg, magyar s romn nyelven egyarnt, jogostvny. El?nyt jelent faiparban ill. btoriparban szerzett szakmai ismeret. Szmtgpes ismeretek, internet csatlakozs, kezel?i szint? hasznlata az MS Excell, Word, Outlook programoknak.

Mlyebb szmtgpes ismeret tovbbi el?nyt jelent !

Oferta (bonusuri, beneficii)

A brezs 2 rszb?l tev?dik ssze: egy havi fix sszeg s egy rtkests utni jutalkbl. A pontos sszeg egy szemlyes kapcsolatfelvtelen keresztl kerl megllaptsra.

Ha rdekli ajnlatunk, krem keressen meg bennnket e-mail.

Axello