Click aici »

Reprezentant tehnic vanzari produse industriale

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-06-2012
Data actualizare
20-04-2019
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.

Descrierea postului

Absolvent de Facultate Tehnica, avand dovedite cunostinte tehnice, realizeaza si prezinta ofertele tehnice si comerciale clientilor societatii. Cunoaste si promoveaza produsele companiei. Identifica pe teren potentialii clienti, livreaza produse la clienti impreuna cu demonstratii de functionare a produselor. Foloseste judicios timpul si resursele companiei, in interesul companiei si a dezvoltarii afacerii.

Cerinte

Persoana tanara, onesta, corecta, logica, inteligenta, dinamica, cu solide cunostinte tehnice dovedite.
Studii tehnice dovedite si finalizate.
Abilitati si cunoasterea PC, WORD, EXCEL, Outlook Express-E-mail, Marketing, Tehnici Vanzare.
Cunoasterea limbii engleze scris si citit.
Fara cazier judiciar.
Permis de conducere, categ B, experienta dovedita minim 3 ani, fara evenimente.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv functie de calitatea muncii si aportul adus societatii.