Click aici »

Reprezentant tehnic si de vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-03-2012
Data actualizare
30-05-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in unul din domeniile: Achizitii/Logistica, Comert, Industrie, Inginerie, Reparatii/Service, Transport/Distributie, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- contactarea potentialilor clienti din industria auto, constructii sau industrie;
- intretinerea relatiilor cu cei deja existenti;
- preluarea comenzilor si livrarea marfii;
- acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor deja existenti dar si celor potentiali

Cerinte

- absolvent studii superioare sau medii din domeniul tehnic;
- experienta in domeniul vanzarilor;
- abilitati de comunicare si negociere;
- posesor carnet de conducere categoria B;
- cunostinte domeniul tehnic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se ofera un pachet salarial atractiv raportat la realizari (salariu fix + comision);
- instruire de specialitate prin participarea la programe de training in tara si in strainatate, in functie de posibilitatile firmei;
- masina de serviciu si abonament telefon.