Click aici »

Reprezentant tehnic si comercial pentru zona

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Deva, Hunedoara, Orastie Deva Hunedoara Orastie
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-11-2013
Data actualizare
30-11-2013

Descrierea postului

Promovarea si vanzarea produselor companiei;
Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Urmarirea incasarilor conform politicii comerciale a companiei;
Asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti.

Cerinte

Absolvent / a studii medii / superioare (avantaj cunostinte tehnice, echipamente, consumabile sudura);
Experienta intr-un post similar constitue un avantaj;
Abilitati de comunicare;
Orientare catre client;
Abilitati de planificare si de organizare;
Calculator, acces la internet;
Carnet de conducere (si masina proprie constituie un avantaj).

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu fix pentru perioada de proba (2 luni);
- Dupa perioada de proba se ofera bonus in functie de realizarea indicatorilor de performanta.