Click aici »

Reprezentant reclama publicitara

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Publicitate/PR
Data introducerii
24-03-2019
Data actualizare
24-03-2019
Confidential
expirat

Descrierea postului

Job part-time pe perioada determinata de 21 de zile in perioada 28 martie - 25 aprilie 2019.

Program de lucru:
- Marti - Vineri: 16:00-20:00
- Sambata: 9:00 - 13:00

Sarcini:
- oferire suport clienti activare carduri de fidelitate in magazin;
- informare clienti despre beneficiile pe care le pot avea daca detin un card de fidelitate;

Punct de lucru: magazin Mega Image (in functie de judetul in care locuiesti).

Cerinte

Cerinte:
- studii medii;
- fluenta in vorbire;
- experienta in domenii conexe;

Acest job presupune interactiunea directa cu clientii si prezenta in magazin conform programului de lucru mentionat mai sus.

Pentru a aplica ne poti lasa un mesaj cu un CV sau detalii cu privire la experienta profesionala si un numar de telefon.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant. Posibilitatea de a prelungi colaborarea.

Pentru detalii suplimentare: 0771387505