Click aici »

Reprezentant medical/ vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Constanta, Iasi, Timisoara Brasov Bucuresti Constanta Iasi Timisoara
Domeniile ofertei
Farmacii, Sanatate, Vanzari
Data introducerii
24-03-2008
Data actualizare
24-03-2008

Descrierea postului

Pentru dezvoltarea retelei de distributie recrutam personal, pentru pozitia de REPREZENTANT MEDICAL ZONAL, pentru Bucuresti si celelalte orase din tara.

O parte din produsele noastre le puteti vizualiza pe site-ul companiei: www.chemomed.ro

Cerinte

- Experienta in promovare / vanzare
- Constituie un avantaj experienta in vanzari directe si/sau farmaceutice
- Sistem relational dezvoltat in domeniul farmaceutic, medical si cosmetic
- Excelente abilitati de comunicare, negociere, relationare
- Orientare spre atingerea obiectivelor
- Initiativa, entuziasm, spirit intreprinzator
- Motivare pentru castig pe termen lung, la standarde occidentale

Oferta (bonusuri, beneficii)

VENITURI SI COMISIOANE:

1 ?Comision sub forma de Discount de baza-10-15% din valoarea vanzarilor (cu TVA),
2 ? Comision suplimentar la incasarea facturilor -5% din valoarea facturilor (cu TVA),
3 ? Comision suplimentar pentru plata in termen a facturilor-3% din valoarea facturilor (cu TVA),
4 ? Comision in produse intre 2-8% din valoarea vanzarilor (cu TVA)
5- Venit fix intre 100-250 euro in functie de valoarea vanzarilor
6- Recompensa intre 200-1600 euro, acordata pentru vanzarile totale pe timp de 12 luni consecutive (alese de Reprezentantul de Vanzari)
7- Recompensa de 200 euro pentru fiecare target de produs realizat pe 12 luni consecutive ( alese de Reprezentantul de Vanzari )