Click aici »

Reprezentant Medical S.C. Replant Medical SRL

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Sanatate, Vanzari
Data introducerii
02-06-2009
Data actualizare
02-06-2009

Descrierea postului

- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu casele de asigurari, medici si personalul din spitale
- Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor firmei
- Activitate de suport si asistenta pentru pacientii care sunt clientii firmei
- Activitate de lobby
- Atragerea de noi clienti
- Implementarea si urmarirea realizarii strategiei companiei in zona de responsabilitate
- Monitorizarea pietei si a concurentei
- Activitate de raportare
- Deplasari frecvente in interes de serviciu >75% din timp

Cerinte

- Experienta in domeniul medical
- Experienta in organizarea de simpozioane si prezentari de produse
- Cunostinta de operare calculator
- Cunoasterea lb. engleze este obligatoriu, lb. maghiara constituie avantaj
- Disponibilitate la deplasari si lucru pe teren
- Carnet de conducere cat.B fara incidente rutiere
- Studii universitare

Abilitati necesare:
- abilitate foarte bune de comunicare si negociere
- mobilitate, dinamism, diplomatie
- prezenta de spirit, initiativa
- persoana deschisa, energica, organizata, eficienta
- organizare si lucru individual, time management eficient
- abilitati autodidactice si capacitate de asimilare rapida de informatii in cantitate mare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv + bonusuri dupa realizari
- Lucrul intr-o echipa dinamica, tanara, ambitioasa
- Masina de serviciu, laptop+internet, telefon mobil
- Traininguri