Click aici »

Reprezentant marketing vanzari

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele, Marketing, Vanzari
Data introducerii
29-12-2010
Data actualizare
29-12-2010

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 6 intrebari.

Descrierea postului

- Vizitarea clientilor;
- Prezentarea catalogului de produse si obtinerea comenzilor (in urma unui instructaj de specialitate);
- Livrarea comenzilor;
- Contactarea periodica a clientilor din portofoliu;
- Intocmirea fiselor de activitate saptamanala;
- Respectarea regulamentului de ordine interioara a firmei.

Cerinte

- Abilitati de comunicare, prezenta fizica placuta (tinuta si limbaj), perseverenta, simt artistic, disponibilitate pentru lucrul pe teren, dorinta de a invata si a munci, dorinta de a avea succes si a promova;
- Implicare si responsabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu = Fix + Bonus;
- Contract + Carte de munca;
- Transport gratuit;
- Cursuri si Training periodic;
- Posibilitatea de promovare Sef agentie comerciala.