Click aici »

Reprezentant editura

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
26-02-2017
Data actualizare
26-02-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Documentare in privinta produselor medicale ale unui client, de pe site-ul acestuia, corelarea acestor produse cu rspecificul revistelor editurii, cu potentialul de promovareal acestora, ofertare client, punand in evidenta avantajele si eficacitatea/eficienta publicarii in reviste a unor pagini de promovare, intalnirea cu clientul si identificarea celor mai bune cai de promovare.

Cerinte

Perseverenta, persuasiune, seriozitate, punctualitate, placerea de informare in domeniul medical.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix, comisioane, prime de performanta, prime de vacanta, acces la infrasctuctura ITC a firmei, birou intr-un mediu profesionist.