Click aici »

Reprezentant de vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
17-01-2018
Data actualizare
17-01-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Vanzari

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- promovarea produselor comercializate de companie;
- gestionarea si monitorizarea portofoliului de clienti;
- identificarea si atragerea noilor clienti in portofoliu.

Cerinte

- experienta de minim 2 ani in vanzari directe;
- bune cunostinte si intelegere a mediului de afaceri;
- excelente abilitati de comunicare;
- abilitati de vanzari si negociere;
- capacitatea de a lucra in echipa;
- persoana dinamica, orientata catre rezultate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- training-uri profesioniste in tehnici de vanzare, negociere, produse;
- oportunitati excelente de dezvoltare profesionala;
- mediu de lucru intr-un colectiv dinamic.