Click aici »

Reprezentant de vanzari MLM FREEWAYS

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Braila, Brasov, Cluj-Napoca, Constanta, Toate orasele Braila Brasov Cluj-Napoca Constanta Toate orasele
Domeniile ofertei
MLM
Data introducerii
23-07-2017
Data actualizare
23-07-2017

Descrierea postului

Daca doresti sa te inscrii ca distribuitor autorizat iti oferim posibilitatea de a deveni clientul nostru privilegiat achizitionand produsele din gama Freeways cu 20 %
Te poti inscrie aici:
Pentru mai multe informatii suna la 0724220270

Daca doresti sa devii client, te poti inscrie aici:
Pentru mai multe informatii suna la: 0724220270

Pentru a studia, intreaga gama de produse FREEWAYS, pe grupe de varsta si afectiuni si pentru comenzi directe, urmareste: